Hea hinnaga mobiiltelefonid

Kui tipptelefonide hinnad on neljakohalised ja mõnel juhul läheneb esimene number juba kahele, siis mida saab mitu korda väiksema summa eest?

Hea hinnaga mobiiltelefonid

Kui sihtida n-ö keskmist hinnaklassi ehk telefone hinnaga 400 euro ringis, on valikuid laias laastus kaks: kas võtta mõni uus „säästumudel”, mis ongi täpselt nii kallis või odav, või sobitub sinna lahtrisse hoopiski aasta-paari vanune (tipp)mudel, mille hind on sõbralikumaks muutunud.

Viimaseid leidus kolm: Sony Xperia XZ2 on aasta vana ja nüüd saab selle kätte 449 euroga. Samsung Galaxy S8-l täitub õige pea juba teine aasta ning algne 800eurone hindki on peaaegu kaks korda langenud. Möödunud kevadel esitletud OnePlus 6 paremas hinnas võib aga süüdistada aasta lõpus kohale jõudnud uuendust OnePlus 6T.

Huawei P20 ja LG G7 ThinkQ pole otseselt tippmudelid, aga on igati heade näitajatega telefonid ja aeg on nendegi hinda korrigeerinud.

Värskete „säästumudelite” hulka liigituvad Nokia 7.1 ja Xiaomi Pocophone F1.

„Säästumudel” võib ju kõlada halvasti, aga pole kindlasti nii mõeldud – saime teada, et tegemist on igati suutlike telefonidega.

Täismahus artikkel on loetav Digi jaanuarinumbris. Kui sa pole ajakirja tellija, siis saad jaanuari numbri soetada digitaalsel kujul siit:digi.ee/uudis?id=11963

06.01.2019 00:00
Võrdlustestid

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.