Muda, veri ja pisarad

Kaheksa aastat tagasi ilmunud kultusmängule „Red Dead Redemption” valmis kauaoodatud järg, mis purustas müügirekordid ning sai kriitikute ja fännide kiituse osaliseks. See mäng on igal tasandil tõesti võimas saavutus, kuid annab mõista, et Rockstar vajab kiiresti mängudisaini stiili muutusi, sest nii edasi minna ei saa.

Muda, veri ja pisarad

„Red Dead Redemption 2” on tegelikult eellugu, mis leiab aset 12 aastat varem kui esimese osa sündmused. See annab võimaluse uutele mängijatele, kes ei pea teise nautimiseks esimest mängima, kuigi see annab elamusele palju juurde. Seekord on peategelane Arthur Morgan, kes on lindpriide gängi juhi Dutch van der Linde parem käsi.

Tagasi minevikku

Lugu algab küll aeglaselt, aga see lumises mäestikus aset leidev piiratud osa ongi loodud tegelaste, olukorra ja põhiliste mängumehaanikate tutvustamiseks. Edasi liigub mängija koos kaaslastega 1899. aastal ühest laagrist teise läbi viie fiktiivse osariigi, vahetades asupaika iga kord, kui lindpriide ajastu lõppedes eriti verejanuliseks muutunud võimuesindajad nad ikka ja jälle erinevate kuritegude tõttu üles leiavad. Mängija ja kogu gängi eesmärk on koguda kokku piisavalt suur summa, et kõik selja taha jätta ja uut rahulikku elu alustada.

Loe Ra Ragnad Novodi põhjalikku ülevaadet detsembrikuu numbrist!

16.12.2018 00:00
Mängud

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.