Gmail uueneb

Google’i e-posti-teenus Gmail saab värske ilme ja funktsioonid. Uus nägu on segu praegusest kasutajaliidesest ja sellest, mida näed aadressilt inbox.google.com. Muudatused ei piirdu kosmeetikaga.

Gmail uueneb

TUKASTA

Uues Gmailis saad kasutada „tukasta”-funktsiooni – see tähendab, et äsja laekunud kirjad ilmuvad su postkastis nähtavale uuesti kas „täna hiljem”, „homme”, „sel nädalavahetusel”, „järgmisel nädalal” või „millalgi hiljem”.

KUSTUTA

Üks huvitavamaid uusi võimalusi, on „isekustuvad kirjad”. Nende lõpus on kirja saajale nähtav säilivusaeg – olgu selleks nädal, kuu või aasta –, mille möödumisel muutub kiri loetamatuks.

VARJA

Saatja võib kasutada konfidentsiaalset režiimi – sel juhul ei saa kirja saaja seda kopeerida, edastada, alla laadida ega välja trükkida. See ei takista saajal ekraanist kuvatõmmist ega fotot teha. Lisaks võid panna kirja lukku, mis avaneb saajale SMSi teel saadetava koodi abil.

10.05.2018 00:00
Värske kraam

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.