Kas 100 euro eest saab hea telefoni? No mis sa ise arvad? 5

Ajal, kui mobiilitootjate lipulaevade hinnad seilavad tuhande euro kandis, käib aktiivne sebimine ka kümme korda odavamas hinnaklassis. Kas Xiaomi Redmi 5A kõlbab kasutada?

Kas 100 euro eest saab hea telefoni? No mis sa ise arvad?

Redmi 5A näeb hinna kohta üllatavalt hea välja. Selle metallikarva plastist tagaosa jätab mulje kallimast telefonist, aga tõde selgub kohe, kui telefoni kätte võtad: katsudes tundub korpus odav. 140 grammi kaaluv 5-tollise ekraaniga telefon on pigem väiksemate killast: mahub igasse taskusse ja sobib ka nooremale, väiksemate sõrmedega kasutajale.

Ekraani kohal asuvad selfikaamera, kõlar ja valgussensor, all aga puutetundlikud navigatsiooniklahvid, mis pole kahjuks valgustatud. Telefonil pole sõrmejäljelugejat. Paremal küljel on helitugevuse ja lukustusnupp, vasemal kaks sahtlikest: ühte läheb 2 SIM-kaarti ja teise MicroSD mälukaart. Korpuse allosas on Micro-USB port ja mikrofon, ülaosas aga 3,5 mm audioväljund ja IR-port, mille abil saad näiteks telerit juhtida.

Loe Oliver Hainsalu ülevaadet uue Redmi 5A kohta maikuu Digist.

08.05.2018 00:00
Järele proovitud

Kommentaarid

Lärri 1 aasta 3 kuud tagasi
Ma ei näe vähimatki põhjust telefoni eest üle 100 euro maksta.
Torru 1 aasta 1 kuu tagasi
Ma ei näe põhjust telefoni eest alla 600 euro maksta
Fekzy 1 aasta 1 kuu tagasi
Mul ise on ka selline telefon.
Kiidan seda.
Hunt 11 kuud tagasi
Tänapäeval saab alla 100 EUR telefone ja neid on internet täis kui viiteid otsida siis saad ka vaata et parema telo kui ostes mingi kalli telo
Klient 10 kuud 2 nädalat tagasi
Xiaomi ehk Hiina Iphone.
Tänapäeval annab teenusepakkuja sulle tasuta telefoni, milleks osta?
Tulevikus maksab teenusepakkuja kliendile peale, et oled liikuv wifi antenn, see on minu tuleviku nägemus.
Ootan 5G telefone ja uue Grafiit akudega telefone, saab huvitav aasta 2019 olema.

©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.