10 kiuslikku rakendust

Need 10 rakendust aitavad sul uusaastalubadustest kinni pidada. Või neid anda. Või sootuks andmata jätta.

10 kiuslikku rakendust

Keha trimmi – Fitbit Coach

Kui tahad keha veidi trimmida, ühte kohta lihast juurde kasvatada ja teisest kohast rasva põletada, on hea proovida rakendust Fitbit Coach (enne tuntud kui Fitstar). Äpis on videoõpetused erinevate harjutuste jaoks ja seda on äärmiselt lihtne kasutada.

Söö tervislikumalt – SparkRecipes

Ainus viis teada, mida sa tegelikult sööd, on toit ise valmis teha. Selleks on hea kasutada rakendust SparkRecipes, milles on üle poole miljoni retsepti. Paljudel retseptidel on ka videoõpetused – see sobib ka neile, kes enne kuigi palju köögis käinud pole.

Loobu suitsetamisest – MyQuit Coach

Suitsetamisest loobumine on üks kõige keerukamaid asju, mida ette võtta. Õnneks on abiks äpid. MyQuit Coach on üks mugavamaid ja loob individuaalse suitsetamisest loobumise plaani.

Saa targemaks – TED

Kõige lihtsam viis tarkust koguda on vaadata lühikesi, aga löövaid TED-kõnesid. TED rakendus sisaldab kõnesid igast valdkonnast ning enamikul on isegi eestikeelsed subtiitrid.

Leia parem töö – MeetFrank

MeetFrank on lihtsaim viis salaja uut ja paremat tööd otsida. Laadi äpp alla, sisesta enda tugevad küljed ja palgasoov ning lase äpil endale uus töö leida. Otsingutulemused on personaalsed ning palk on esimene asi, mille ära näed. Lisaks on see täitsa anonüümne.

Võta rahulikumalt – Pacifica

Pacifica sisaldab hulga tööriistu, et igapäevastressiga toime tulla. Näiteks on seal eneseabi „teekonnad”, tervise ja tuju jälgija ning hulk lõõgastumistehnikaid. Lisaks on äpis võimalus endale eesmärke püstitada – uusaastalubaduseks ideaalne!

Reisi rohkem – Trip by Skyscanner

Trip on hea äpp reisisellidele, see sisaldab digitaalseid linnagiide ja soovitusi tegevusteks ükskõik mis asukohas. Lisaks saad otse äpist enda järgmise reisi broneerida (sh leida häid hotellidiile) ja enda muljeid teistega jagada.

Joo vähem – Drinkaware

Alkohol pole tervisele hea ning suure tõenäosusega pole sul aimugi, kui palju sa tegelikult alkoholi tarbid. Drinkaware’ rakendus on just selleks loodud: märgi pärast iga napsu üles, mida ja kui palju jõid, ning saad kokkuvõtteid ja soovitusi, kuidas joomist vähendada. Peale tervise säästad ka raha (äpp teeb ka selle kohta kokkuvõtte).

Pea lubadusi meeles – Evernote

Enda lubaduste ja muudegi märkmete meelespidamine on tänapäeva hektilises maailmas päris keerukas. Õnneks on ka selleks olemas äpid! Näiteks võid kasutada Evernote’i, üht maailma populaarseimat märkmete tegemise rakendust.

09.01.2018 00:00
Kõige-kõige

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.