Kodumaise tootja uus saavutus: Ordi Enduro Extreme iEXC-G Plus

Eelmise aasta mais oli meil võimalik testida esimest kodumaist „Lamborghinit” – Ordi superläpakat Enduro iEKC, mis rabas oma jõudlusega. Nüüd, kümme kuud hiljem, on Intelil väljas juba kaks põlvkonda uuemad protsessorid ja kiibistikud ning ega arvutitootjadki ole laisad neid ära kasutama. Nii pakuti mulle testiks nende uusimat ja vingeimat „püssi” – Enduro Extreme iEXC-G Plusi. Ja selles oli nii mõndagi, mis imestama pani.

Kodumaise tootja uus saavutus: Ordi Enduro Extreme iEXC-G Plus

See on lauaarvuti protsessorit kasutav DTRi (Desktop Replacement) süsteem, nagu oli ka eelmine mudel. Kuigi masinat saab tellida ka „lahjemate” i7 ja i5 CPUdega, oli minu testialusel see hetke võimsaim Skylake i7-6700K (lahtiste kordajatega ja ülekiirendatav, kui kellelgi peaks 4 GHz väheseks jääma). Neli pesa DDR4-moodulitele lubab teoreetiliseks maksimumiks 64 GB, meie mudelil oli mälu 32 GB ja DDR4-2400, mis on praegu kiireim SO-DIMM. Graafikat veab sel nagu ka eelmisel MXM3-mooduliga Nvidia GeForce GTX980M, kuid sedakorda 8 GB GDDR5 graafikamäluga. Seda jagub ka monitori pakutava nelja ekraani jaoks: arvuti enda Full HD 1920 x 1080 paneel ning kolm väljundit – 2 x DisplayPort 1.2 ja HDMI 2.0 (kõik toetavad maksimaalselt 4K UHD 3840 x 2160 lahutust värskendussagedusel 60 Hz).

23.01.2018 00:00
Järele proovitud

Kommentaarid


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.