Tulemused

Ülihea hinnaga üllatuslik telefon - Xiaomi PocoPhone F1 1
Oled otsimas telefoni, mille hinna-kvaliteedi suhet iseloomustab tõeline harmoonia? PocoPhone F1 on Hiina tootja Xiaomi vastus teiste brändide tippklassitelefonidele, mille pea ainsaks erinevuseks on konkurentide tippmudelitest väiksem hind.
26.02.2019
Veebruari Digi 1
Kliimamuutustele, valimisdebattidele ja ühiskondlikule ebastabiilsusele vaatamata ilmub Digi ikka ja lugemist on rohkem kui lund õues! • Värskes Digis otsime lahendust esimese Eesti murele: kütteperiood muutis toaõhu nii kuivaks, et paha hakkab. Testime õhuniisuteid, mis aitavad tuppa vett pihustada. • Proovime tavainimese mäkki ehk MacBook Airi. Apple eemaldas selles suurima puuduse, aga jättis teised alles. Kas tasub osta Air või sama hinnaga MacBook Pro? • Vestleme astronaut Christer Fuglesangiga kosmoses töötamise võludest ja valudest. • Proovime, kuidas nutikella abiga telefonisõltuvust ravida. • Teeme muusikad 21. sajandi instrumentidega Roli Blocks. • Testime Sonost ja veel kuut mitmetoa-helisüsteemi. • Anname nõu, kuidas vana telefon taas elule äratada ja aktiivsusmonitorist viimast võtta. Otsi värsket numbrid poest või telli Digi koju www.telli.ee/digi
08.02.2019
Hea hinnaga mobiiltelefonid
Kui tipptelefonide hinnad on neljakohalised ja mõnel juhul läheneb esimene number juba kahele, siis mida saab mitu korda väiksema summa eest?
06.01.2019
Jaanuarinumbris (digi)horoskoop!
2019. aasta esimene Digi on poelettidel! Väike valik paljude teemade hulgast on siin.
04.01.2019
Kuidas tehisintellekt kujundab online-hasartmänge
Vaid mõned aastakümned tagasi, kes oleks võinud ette kujutada, et midagi nii futuristlikku kui tehisintellekt ja masinaõpe muutub tänapäeva ühiskonna erinevate segmentide jaoks sagedaseks ja oluliseks teemaks? Kõrgtehnoloogia tööstusharud, nagu robootika või virtuaalne meelelahutus koos online kasiinode ja online-slottidega, on suurepärased näited masinate tõusvast võimsusest. Kas Terminaator õpib tulevikus hasartmänge mängima? Ja kas ta saab vihaseks, kui ta kaotab inimesele? Nii hirmsad kui nad ka olla võivad, ei saa neid küsimusi enam tähelepanuta jätta.
18.12.2018
Kuidas pildistada ilutulestikku?
Kui oled püüdnud ettevalmistuseta ilutulestikku pildistada, oled pärast pilte vaadates kindlasti avastanud, et päris elus imeilus vaatemäng on läbi kaamerasilma mannetu ja igav – kui miski üldse pildile jäi. Kuidas ilutulestikust tõeliselt ilusaid pilte teha?
18.12.2018
Mis saab krüptorahadest?
Mis saab krüptorahadest pärast hinnakrahhi? 2018 oli krüptorahadele ränk aasta: nende väärtus kukkus tipust keskmiselt 80% ja ihaldusobjektidest said peksupoisid. Kuid sellega pole raskused lõppenud. Kui kasutada krüptoraha populaarsuse hindamisel mõõdupuuna taas Delfit, siis asume skaalal ebapopulaarne (0) kuni väga populaarne (41) kohal number 3. Number 41 tähistab bitcoin’i mainivate artiklite arvu aasta tagasi detsembris ja 3 tähistab nende arvu selle aasta oktoobris.
17.12.2018
Su teler väärib pininast paremat heli
Kui telerite pildikvaliteet on aastate jooksul järjekindlalt ülesmäge rühkinud, siis heliga on lood vastupidi: mida õhemaks muutuvad telerid, seda kehvemaks jääb neist kostuv heli. Testisime seitset soundbar’i, mis selle hädaga võidelda aitavad.
16.12.2018
Muda, veri ja pisarad
Kaheksa aastat tagasi ilmunud kultusmängule „Red Dead Redemption” valmis kauaoodatud järg, mis purustas müügirekordid ning sai kriitikute ja fännide kiituse osaliseks. See mäng on igal tasandil tõesti võimas saavutus, kuid annab mõista, et Rockstar vajab kiiresti mängudisaini stiili muutusi, sest nii edasi minna ei saa.
16.12.2018
21. sajandi grammofon
Kui keegi oleks aastal 1988 öelnud, et 30 aasta pärast saab vinüülplaate kuulata üle koduse Wi-Fi-võrgu, oleks see tundunud absurdihõngulise unenäona. Nüüd on see reaalsus.
15.12.2018
Jõuluvanade kiirabi vol 3: kõige lahedam elektritõuks
Scrooser. Hind: 4750 eurot, scrooser.com
14.12.2018
Jõuluvanade kiirabi vol 2: hüvasti parkimistrahvid! 1
Autlo. Hind: 129 eurot, Telia
13.12.2018
Jõuluvanade kiirabi vol 1: arvuti, mis mahub pihku 1
Raspberry Pi 3. Hind: 36 eurot, Arvutitark
12.12.2018
Võtame aasta kokku!
Detsembri Digi on eriline: jagame auhindu aasta parimatele ja kingiideid päkapikkudele. Lisaks avaldame inimkatse tulemused: lülitasime nädalaks nutitelefoni välja ja püüdsime hakkama saada 4G-toega nutikellaga. Lisaks mängisime aasta kõige nunnuma robotiga Anki Vector, proovisime nn odavat iPhone XR-i ja Huawei uut lipulaeva Mate 20 Pro. Suures testis on seitse soundbari. Otsi värsket numbrit poest või telli Digi koju
12.12.2018
Murrame juhtmetest vabaks!
Viimased kolm aastat on Yamaha lisanud oma helitoodetesse juhtmevabadust nimega MusicCast. Proovime järele sügisel sellesse ritta lisandunud riiulikõlarid MusicCast 20 ja MusicCast 50.
06.12.2018
Mobiilid käe peal: lapsele nutitelefoni asemel kell
Kui ka sulle tundub, et nutitelefon on lapsele liiga suur ja kallis, nuputelefon liiga rumal ja võimetu, siis võib lahenduseks olla hoopis lastele mõeldud nutikell, millega saab helistada ja mille asukohta saab jälgida.
05.11.2018
Novembrikuu Digi
Selle numbri kõige kallim telefon on muidugi ... Vertu!!! Jah, see kullast ja kalliskividest kõrvaehe on tagasi! Hullud vidinad ja palju muud põnevat pikkadeks pimedateks sügisõhtuteks värskest Digist.
01.11.2018
Augustikuu Digi saadaval!
Ei ole nii head ekraani, et sellest päikese käes ülearu palju lugeda-vaadata tahaks? Ei olegi. Võta värske Digi, vähe varjulisem paik ja naudi!
07.08.2018
Head igavad telefonid 2
Nokia on mobiiliäri Škoda Nokia uutel mudelitel on kiireima protsessori, parima ekraani ja säravaima disaini asemel korralik koostekvaliteet, puhas Android ja aku, mis kestab muretult 24 tundi. Need on veidi igavad, aga head telefonid.
04.07.2018
Internet ja laenud 19
Digividinad iseloomustavad meie igapäevast elu – nutikell käel, nutiseade näpus. Mõnda indiviidi võib nutiseade viia ka laenude juurde, sest laenud on kättesaadavad internetist. Või kas peaksid olema? Käesolevas artiklis tahan jagada mõnda mõtet laenude kohta. Täpsemalt öeldes, laenude kohta, mida saab taotleda internetist ning mis jäävad silma kõrge intressi poolest.
26.05.2018

©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.