Foorum ja koduleht

Poltergeist 1 aasta 4 kuud tagasi
Tere.Mis `porr ` see nüüd on?Digil oli korralik foorum,mis pandi kinni.Nüüd üritab keegi miskit uut alustada.Läinud rong kahjuks!See kodulehe osa jääb üldse arusaamatuks.
itra 1 aasta 3 kuud tagasi
Vähemalt üritatakse midagi , vb feilib, vb mitte, eks näeb. Kasutajate omamise võimalus on igatahes väga vajalik et siin sellest foorumist asja saaks!
r1243 1 aasta 3 kuud tagasi
see foorum on siin juba pikemat aega minu teada kükitanud, lihtsalt absoluutselt keegi ei viitsi seda kasutada. kuna mind ignoreeriti toimetuse poolt täielikult, kui neilt algse foorumi sulgemise järgi seletust küsisin, siis mina siit midagi uut ei oota.
r1243 1 aasta 3 kuud tagasi
igaks juhuks mainin ära ka kunagiste [digi] loojate analoogse mölakanali: geenius.ee/uudis/avasime-oma-avaliku-jututoa-geeniuse-tagatuba/
poltergeist 1 aasta 3 kuud tagasi
Üritasin ka saada infot eelmise foorumi sulgemise kohta.Ajakirja toimetusest ei vastatud midagi.Raske saab olema siin taasluua foorum.
GreyShark 1 aasta 3 kuud tagasi
Mnjaa.... Vanad head ajad. :D
Corpy 1 aasta tagasi
Olen vist rongist maha jäänud paar kuud. Tervitan vanu foorumlasi ja langetan pea foorumi enda kadumisele.
Hunt 11 kuud tagasi
Olen teie ajakirja Digi lugeja ja ka jälgia,
Sooviks saada teada mida teie arvate online mängust Warframe?
Kas võiks keegi teadjad inimene sellest ka Digi ajakirjas mõne loo kirjutada???
andres 10 kuud 4 nädalat tagasi
sattusin siia esimest korda. Guugeldasin mõnda arvutimonitoride testi ja 99% olen kindel, et Digi seda ka (kunagi) teinud, aga võta näpust! Digi kodulehe otsing annab näiteks vastuseks mingi gmaili uendamise teema jne jne, Mida pole, on arvutimonitorid või -ekraanid! TÄIESTI MÕTETU koduleht ja foorum Digil! Nagu õigusega öeldakse, kingsepp käib ikka paljajalu!
Terv. Andres Tartust!
Valdur Ranniit 6 kuud 2 nädalat tagasi
kuskohast leiaks oma elujooksul põetud haigused ja traumad?
poltergeist 6 kuud 2 nädalat tagasi
Võid vaadata näiteks digilugu.ee.Iseasi kui palju sinna vanemaid asju pandud on.
erks007 3 kuud 1 nädal tagasi
Olen ka tõsiselt maha jäänud sellest rongist. Tervitused vanadele foorumlastele igatahes, oli tore vanu nimesid näha jälle.

Lisa postitus


©Presshouse OÜ. Ajakirja Digi kodulehel www.digi.ee avaldatud tekstide ja fotode kopeerimine ja kasutamine ükskõik millisel viisil on keelatud ilma väljaandja kirjaliku loata. Kõik õigused kaitstud.